מחירים לפי שכונה, עסקאות אחרונות, דירות למכירה ולהשכרה, פרויקטים חדשים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
| שכונה | אומדן ₪/מ"ר | עסקאות במדגם | שינוי שנתי |
|---|---|---|---|
| מכון וינגייט | 29,900 ₪ | 347 | +2.4% |
| רמת ידין | 28,200 ₪ | 161 | +7.4% |
| Tubruq | 27,700 ₪ | 132 | +7.2% |
| נאות גנים | 26,200 ₪ | 33 | -6.3% |
| נאות שקד | 25,700 ₪ | 490 | -0.9% |
| קרית השרון | 25,500 ₪ | 266 | -0.8% |
| משכנות זבולון | 25,400 ₪ | 210 | -3.8% |
| קריית נורדאו | 25,400 ₪ | 447 | -5.3% |
| מכנס | 24,700 ₪ | 566 | -0.7% |
| רמת אפרים | 24,100 ₪ | 734 | +3.8% |