מחירים לפי שכונה, עסקאות אחרונות, דירות למכירה ולהשכרה, פרויקטים חדשים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
| שכונה | אומדן ₪/מ"ר | עסקאות במדגם | שינוי שנתי |
|---|---|---|---|
| נווה זמר | 34,700 ₪ | 143 | -2.2% |
| לב הפארק | 34,200 ₪ | 77 | +1.8% |
| קרית שרת | 33,900 ₪ | 63 | |
| קריית הפרחים | 33,900 ₪ | 94 | +2.9% |
| רסקו (קריית בן צבי) | 33,800 ₪ | 23 | -4.5% |
| לסטר | 33,400 ₪ | 145 | -9.1% |
| קרית גולומב | 33,000 ₪ | 65 | +16.6% |
| עמידר | 32,600 ₪ | 42 | -4.8% |
| קרית וייצמן | 31,800 ₪ | 163 | +13.0% |
| שיכון אשר | 31,800 ₪ | 55 | -6.9% |