מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
רובע ז' באשדוד מציג שוק נדל"ן יציב עם אומדן מחיר למ"ר של 24,400 ₪, הממוקם במרכז טבלת המחירים העירונית. השכונה, כאחד הרבעים הוותיקים בעיר, נהנית מסחירות טובה עם 121 עסקאות במדגם ועליית מחירים מתונה של 1.6% בשנה האחרונה. שכר הדירה הממוצע עומד על 4,100 ₪…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-03-17 | רב ינאי 50 | 1,950,000 ₪ | 80 מ"ר |
| 2026-02-24 | רבי טרפון 6 | 1,950,000 ₪ | 71 מ"ר |
| 2026-02-18 | רשב"י 36 | 1,975,000 ₪ | 91 מ"ר |
| 2026-01-28 | אביי 22 | 2,850,000 ₪ | 180 מ"ר |
| 2026-01-20 | רבי טרפון 13 | 2,250,000 ₪ | 149 מ"ר |
| 2026-01-12 | האמוראים 15 | 2,270,000 ₪ | 92 מ"ר |
| 2026-01-08 | הלל 1 | 1,900,000 ₪ | 67 מ"ר |
| 2026-01-06 | רבא 15 | 3,075,000 ₪ | 145 מ"ר |
| 2025-12-25 | הרי"ם לוין 9 | 3,000,000 ₪ | 116 מ"ר |
| 2025-12-15 | רשב"י 23 | 2,940,000 ₪ | 144 מ"ר |
| 2025-12-14 | רבא 13 | 1,800,000 ₪ | 78 מ"ר |
| 2025-12-14 | אליעזר בן הורקנוס 6 | 3,200,000 ₪ | 82 מ"ר |
| 2025-11-19 | רב ינאי 50 | 2,265,000 ₪ | 81 מ"ר |
| 2025-11-05 | אביי 14 | 4,500,000 ₪ | 280 מ"ר |
| 2025-10-21 | רב ינאי 14 | 1,800,000 ₪ | 91 מ"ר |