מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת גבעת הזיתים בלוד מציגה תמונה מעורבת של התחדשות ופוטנציאל לצד אתגרים. אומדן המחיר למ"ר בשכונה, העומד על 19,300 ₪, נמוך יחסית לשכונות מובילות אחרות בעיר, אך מגמת עליית המחירים השנתית של 6.5% מצביעה על התעוררות. השכונה נהנית ממיקום מרכזי ונגישות טובה לשירותים ותחבורה, והתחדשותה העירונית צפויה להביא לשיפור נוסף. עם זאת, רמת הסחירות הבינונית ותשואת השכירות הגולמית הנמוכה יחסית דורשות בחינה מעמיקה למשקיעים. השכונה…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-04-20 | י"א חללי מינכן 1 | 2,815,000 ₪ | 135 מ"ר |
| 2026-03-26 | גרינבוים 12 | 910,000 ₪ | 48 מ"ר |
| 2026-03-18 | גלעד 1 | 1,264,000 ₪ | 60 מ"ר |
| 2026-02-22 | י"א חללי מינכן 5 | 1,160,000 ₪ | 59 מ"ר |
| 2026-02-19 | י"א חללי מינכן 1 | 3,150,000 ₪ | 135 מ"ר |
| 2026-02-15 | י"א חללי מינכן 1 | 2,530,000 ₪ | 118 מ"ר |
| 2026-02-08 | האיילון 17 | 2,075,000 ₪ | 88 מ"ר |
| 2026-02-05 | אב"א אחימאיר 9 | 1,150,000 ₪ | 48 מ"ר |
| 2026-02-03 | גרינבוים 17 | 1,120,000 ₪ | 46 מ"ר |
| 2026-01-08 | י"א חללי מינכן 1 | 2,130,000 ₪ | 78 מ"ר |
| 2026-01-07 | האיילון 17 | 1,700,000 ₪ | 86 מ"ר |
| 2026-01-07 | האיילון 17 | 1,840,000 ₪ | 90 מ"ר |
| 2026-01-04 | אילת 21 | 1,470,000 ₪ | 63 מ"ר |
| 2026-01-04 | אילת 19 | 1,470,000 ₪ | 63 מ"ר |
| 2025-12-30 | אילת 17 | 1,525,000 ₪ | 73 מ"ר |