מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת הציפורים במודיעין מכבים רעות מציגה אומדן מחיר למ"ר של 31,900 ₪, הממצב אותה בטווח הבינוני-גבוה בעיר, עם עליית מחירים של 6.5% בשנה האחרונה. רמת הסחירות בשכונה גבוהה, עם 97 עסקאות שמעידות על ביקוש חזק. שכר הדירה הממוצע עומד על 6,200 ₪, המשקף תשואה גולמית של כ-2.24%. השכונה, שאוכלסה החל מ-2017, נחשבת…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-02-24 | דוכיפת 35 | 4,320,000 ₪ | 122 מ"ר |
| 2026-02-09 | עפרוני 26 | 3,450,000 ₪ | 125 מ"ר |
| 2026-01-25 | חסידה 14 | 3,120,000 ₪ | 98 מ"ר |
| 2026-01-13 | חסידה 37 | 3,150,000 ₪ | 115 מ"ר |
| 2026-01-04 | עפרוני 16 | 4,100,000 ₪ | 128 מ"ר |
| 2025-12-24 | עפרוני 9 | 3,950,000 ₪ | 114 מ"ר |
| 2025-12-10 | דוכיפת 21 | 3,290,000 ₪ | 87 מ"ר |
| 2025-12-10 | עפרוני 11 | 4,200,000 ₪ | 114 מ"ר |
| 2025-12-08 | עפרוני 9 | 2,940,000 ₪ | 77 מ"ר |
| 2025-12-04 | חסידה 34 | 3,200,000 ₪ | 90 מ"ר |
| 2025-11-27 | עפרוני 20 | 1,987,000 ₪ | 74 מ"ר |
| 2025-11-16 | עפרוני 11 | 4,140,000 ₪ | 114 מ"ר |
| 2025-11-16 | דוכיפת 49 | 4,350,000 ₪ | 126 מ"ר |
| 2025-11-07 | עפרוני 20 | 4,000,000 ₪ | 125 מ"ר |
| 2025-11-06 | עפרוני 20 | 3,490,000 ₪ | 125 מ"ר |