מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת רמת בן צבי בנס ציונה מציגה אומדן מחיר למ"ר של 30,800 ₪, הממוקם בטווח הביניים של העיר. השכונה חוותה ירידת מחירים מתונה של 5.5% בשנה האחרונה, אך עם 56 עסקאות, היא שומרת על רמת סחירות סבירה. תהליכי התחדשות עירונית צפויים לשנות את פניה, מה שעשוי להשפיע על הביקוש והרכב האוכלוסייה בעתיד. שכר הדירה הממוצע עומד על 4,500 ₪, המשקף תשואה גולמית של כ-2.17%. השכונה מתאימה…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-03-19 | השריון 16 | 600,000 ₪ | 61 מ"ר |
| 2026-01-28 | האירוסים 47 | 1,910,000 ₪ | 72 מ"ר |
| 2025-12-10 | הטייסים 38 | 1,900,000 ₪ | 62 מ"ר |
| 2025-12-03 | האירוסים 43 | 2,200,000 ₪ | 96 מ"ר |
| 2025-12-02 | ההסתדרות 42 | 2,350,000 ₪ | 59 מ"ר |
| 2025-11-05 | השריון 4 | 2,550,000 ₪ | 91 מ"ר |
| 2025-09-25 | ההסתדרות 42 | 2,580,000 ₪ | 59 מ"ר |
| 2025-08-24 | ההסתדרות 42 | 4,650,000 ₪ | 59 מ"ר |
| 2025-08-06 | ההסתדרות 42 | 2,720,000 ₪ | 59 מ"ר |
| 2025-07-17 | הלב 4 | 2,560,000 ₪ | 86 מ"ר |
| 2025-07-10 | הטייסים 38 | 2,440,000 ₪ | 72 מ"ר |
| 2025-05-14 | השריון 6 | 2,590,000 ₪ | 91 מ"ר |
| 2025-04-10 | השריון 22 | 2,860,000 ₪ | 97 מ"ר |
| 2025-04-10 | הכלנית 7 | 7,600,000 ₪ | 255 מ"ר |
| 2025-04-09 | הטייסים 8 | 2,395,800 ₪ | 70 מ"ר |