מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת אם המושבות החדשה בפתח תקווה מציגה אומדן מחיר למ"ר גבוה יחסית לעיר, עם 28,000 ₪, וממוקמת בין השכונות המבוקשות ביותר. למרות ירידה שנתית של 5.5% במחירים, רמת הסחירות נותרה גבוהה עם 347 עסקאות, המשקפת ביקוש עקבי. שכר הדירה הממוצע עומד על 7,825 ₪, המעיד על תשואה גולמית משוערת של כ-3.0%. השכונה…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-04-01 | איסר הראל 5 | 3,160,000 ₪ | 105 מ"ר |
| 2026-03-30 | משה סנה 18 | 2,260,000 ₪ | 75 מ"ר |
| 2026-03-24 | שרגא רפאלי 3 | 3,050,000 ₪ | 113 מ"ר |
| 2026-03-19 | איתן רפאל 10 | 3,350,000 ₪ | 130 מ"ר |
| 2026-03-17 | שרגא רפאלי 18 | 3,465,000 ₪ | 139 מ"ר |
| 2026-02-24 | יעל רום 7 | 3,725,000 ₪ | 120 מ"ר |
| 2026-02-24 | יעל רום 15 | 2,700,000 ₪ | 99 מ"ר |
| 2026-02-23 | משה סנה 39 | 3,450,000 ₪ | 109 מ"ר |
| 2026-02-22 | יעל רום 22 | 2,728,000 ₪ | 100 מ"ר |
| 2026-02-19 | מבצע חורב 3 | 2,670,000 ₪ | 102 מ"ר |
| 2026-02-16 | אריה בראון 22 | 1,177,000 ₪ | 96 מ"ר |
| 2026-02-12 | משה סנה 20 | 2,690,000 ₪ | 92 מ"ר |
| 2026-02-11 | מבצע חורב 3 | 2,770,000 ₪ | 102 מ"ר |
| 2026-02-08 | מבצע חורב 9 | 3,237,000 ₪ | 112 מ"ר |
| 2026-01-29 | מבצע חורב 11 | 2,690,000 ₪ | 93 מ"ר |