מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת רביבים בתל אביב יפו מציגה תמונה של אזור מגורים יציב ושקט עם עליית מחירים משמעותית של 8.8% בשנה האחרונה. אומדן המחיר למ"ר, העומד על 42,700 ₪, ממקם אותה ברמת מחיר בינונית-גבוהה בעיר, אך עדיין נגישה יותר משכונות הדגל. רמת הסחירות סבירה, ושכר הדירה הממוצע גבוה, מה שמעיד על ביקוש יציב למגורים…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-01-22 | דבורה הנביאה 38 | 3,100,000 ₪ | 71 מ"ר |
| 2025-12-03 | דבורה הנביאה 14 | 4,150,000 ₪ | 105 מ"ר |
| 2025-09-14 | וולמן יהודה 11 | 4,070,000 ₪ | 96 מ"ר |
| 2025-07-31 | דבורה הנביאה 32 | 4,480,000 ₪ | 89 מ"ר |
| 2025-07-10 | חיים הזז 6 | 7,000,000 ₪ | 195 מ"ר |
| 2025-06-19 | תירוש 14 | 4,350,000 ₪ | 112 מ"ר |
| 2025-05-29 | דבורה הנביאה 4 | 3,326,000 ₪ | 83 מ"ר |
| 2025-05-11 | יהודה וולמן 4 | 5,000,000 ₪ | 109 מ"ר |
| 2025-04-22 | כיסופים 13 | 4,900,000 ₪ | 115 מ"ר |
| 2025-03-30 | אריה דיסנצ'יק 16 | 4,550,000 ₪ | 108 מ"ר |
| 2025-03-23 | דבורה הנביאה 32 | 3,400,000 ₪ | 98 מ"ר |
| 2025-01-28 | רביבים 12 | 1,096,000 ₪ | 180 מ"ר |
| 2025-01-23 | ברוך צ'מרינסקי 7 | 4,600,000 ₪ | 102 מ"ר |
| 2025-01-01 | דב כרמי 1 | 4,900,000 ₪ | 122 מ"ר |
| 2024-12-25 | שרון אריה אדר' 3 | 3,775,000 ₪ | 88 מ"ר |