פישמן מימון 16 תל אביב

פרויקט חדש בהצפון החדש - דרום, תל אביב יפו · יזם: BROSH
טווח מחירים
4.2–4.2M ₪
חדרים
2–4
שטח
55–186 מ"ר
כתובת
פישמן מיימון 16, הצפון החדש - דרום, תל אביב יפו

ניתוח שוק לפרויקט

פרויקט "פישמן מימון 16" ממוקם בשכונת הצפון החדש - דרום בתל אביב, אזור יוקרתי ומבוקש העובר התחדשות עירונית. בעוד שהשכונה נהנית מסחירות גבוהה ופוטנציאל פיתוח, תמחור הפרויקט ליחידות הקטנות (כ-76,363 ₪/מ"ר ליחידת 55 מ"ר) גבוה בכ-19.9% מאומדן המחיר השכונתי (63,700 ₪/מ"ר) ומרוב עסקאות העבר לדירות בגודל דומה. תשואת השכירות הצפויה נמוכה יחסית ועומדת על כ-2.44%, ונתוני האתר מראים ירידה שנתית של 1.3% במחירי השכונה. על…

צפו בדוח המלא ›

פרויקטים נוספים בהצפון החדש - דרום

צפו במפה האינטראקטיבית