למכירה
גג/ פנטהאוז 5 חדרים ברחוב אבנר, רמת גן
אבנר 2, אזור הבילויים, רמת גן
5.0
חדרים
217
מ"ר
8
קומה
26,728
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: בן דדון | סוכנות: אפטאון נכסים המשרד שלנו הוקם בשנת 1999 כיום לאחר למעלה מ-20 שנים בשוק, אפטאון נכסים היא אחת מהחברות המובילות המתמחה בשיווק, ייזום, ותיווך נכסי נדל"ן עסקי. מחפשים משרדים להשכרה\מכירה? התקשרו אלינו - נשמח לעמוד לרשותכם.
5,800,000 ₪
26,728 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.