למכירה
דירה 2 חדרים ברחוב אבן גבירול, תל אביב יפו
אבן גבירול , איזור שדה דב, תל אביב יפו
2.0
חדרים
54
מ"ר
5
קומה
67,407
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: מרצ'לו אינצ'ליני | סוכנות: מרצ'לו אינצ'ליני-FRANCHI REAL ESTATE פרנצ'י נדל"ן בניהולו של מרצ'לו אינצ'ליני, פעילה מ- 1964. ייחודה בנתינת מעטפת שיווקית שלמה למוכרי דירות ובתים יד שניה. לחברתנו ניסיון עשיר עם קבלות והמלצות. פועלים בהצלחה עם מאגר לקוחות עצום של כ - 1.5 מיליון לקוחות מהארץ והעולם. משרדינו הראשי בת"א, הרצליה פיתוח וירושלים וכן באירופה, ארה"ב, קנדה ודרום אפריקה. שיווק נרחב ומתקדם בכל המדיות והקהילות בעולם. מרצ'לו מעניק למוכרים שרות אישי וליווי מקצו
3,640,000 ₪
67,407 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.