למכירה
דירה 3 חדרים ברחוב תרע"ד, רמת גן
תרע"ד 12, שכונת הראשונים, רמת גן
3.0
חדרים
86
מ"ר
2
קומה
39,418
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: צביקה ילין | סוכנות: רימקס פוקוס להערכת חינם של שווי הנכס שלכם חייגו אל אחד הסוכנים שלנו!לרי/מקס פוקוס קיים מאגר הקונים הגדול ביותר באיזור! איך אנחנו יודעים זאת? כי אנחנו משתפים פעולה עם כל סוכני הנדל"ן באיזור בתוך רי/מקס ומחוץ לרי/מקס באופן גורף וקבוע.מכירת נכס הינה מכירה חשובה בחייכם ואינה מסתכמת בפרסום מודעה בעיתון. זאת עובדה!!!אצלנו תקבלו: * שירות ללא תחרות * עבודה עם סוכנים מקצוענים ואמינים * חשיפה מקסימלית של הנכס * טיפול מ
3,390,000 ₪
39,418 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.