למכירה
גג/ פנטהאוז 5 חדרים, גבעתיים
, בורוכוב, גבעתיים
5.0
חדרים
202
מ"ר
5
קומה
34,158
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: רובי דראל | סוכנות: אפיקי מרום מחפשים נכס בגבול ר"ג-גבעתיים-ת"א הגעת למקום הנכון! אנו משרד תיווך בוטיק, בעל מוניטין משנת 1996 ממוקם בלב שכונת הראשונים ברמת גן, והפך להיות לחלק בלתי נפרד "ממשפחת הראשונים", המשרד נמצא על התפר שבין ר"ג , שכונת בורוכוב בגבעתיים, ונחלת-יצחק שבתל אביב. אנו מתמחים בשיווק פרויקטים חדשים בלעדיים, מכירה והשכרה של דירות יד שנייה, וכן ייעוץ והדרכה לקידום עסקאות תמ"א 38 ופינוי בינוי. משרדנו דוגל במ
6,900,000 ₪
34,158 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.