למכירה
דירה 3 חדרים, תל אביב יפו
, לב תל אביב, לב העיר צפון, תל אביב יפו
3.0
חדרים
86
מ"ר
0
קומה
71,511
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: הבית הלבן - White House Realty | סוכנות: הבית הלבן - White House Realty הבית הלבן בע"מ היא סוכנות שיווק נכסים בלב תל אביב, המציעה שירות אמין ומקצועי. אנו עובדים עם מיטב המומחים, כולל אדריכלים, מעצבי פנים, עורכי דין ויועצי מימון, ומבטיחים תהליך בטוח ומקיף.הבית הלבן מתמחה במרכז תל אביב ומספקת שירותי שיווק לדירות מגורים, מכירת נכסים, קנייה, השכרה, השקעות ועסקאות יזמות. אנו מצטיינים במציאת נכסי יוקרה, פרויקטים לשיפוץ וסגנונות בנייה ייחודיים כמו באוהאוס ואקלקטי. עם ניסיון
6,150,000 ₪
71,511 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.