למכירה
דירה 5 חדרים ברחוב עמיחי פאגלין, תל אביב יפו
עמיחי פאגלין , אזורי חן, גימל החדשה, תל אביב יפו
5.0
חדרים
140
מ"ר
2
קומה
47,142
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: רן פקירי מנהל המשרד | סוכנות: דיפלורה נכסים דיפלורה נכסים הינה חברת נדל?ן מובילה המתמחה במכירה, השכרה, ניהול משא ומתן, שיווק נכסים, ליווי לקוחות בתהליכי קנייה ומכירה, ייעוץ והשקעות נדל?ן, איתור הזדמנויות בשוק וניהול נכסים בשכונות הצפוניות של תל אביב, עם דגש על ליווי משקיעים והתאמת נכסים להשקעה מניבה. הניסיון הרב, הידע המקצועי, הדיוק והסטנדרטים הגבוהים ללא פשרות, מיצבו את דיפלורה נכסים כאחת החברות הבולטות והמקצועיות בזירת הנדל?ן התל אביבית,
6,600,000 ₪
47,142 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.