למכירה
דירה 4 חדרים ברחוב האשל, רמת גן
האשל , שכונת יהלום, מרכז העיר ב, רמת גן
4.0
חדרים
116
מ"ר
13
קומה
34,396
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: ליהל פוקס | סוכנות: WONDERLAND
3,990,000 ₪
34,396 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.