למכירה
דירה 2.5 חדרים ברחוב אוריאל אקוסטה, תל אביב יפו
אוריאל אקוסטה 9, פלורנטין, תל אביב יפו
2.5
חדרים
120
מ"ר
3
קומה
26,500
₪ למ"ר
חניה ממ"ד מרפסת מעלית
תיאור הנכס
מתווך: מירב אלבז | סוכנות: קונקורד נכסים קונקורד נכסים מתמחה בשיווק דירות ופרוייקטי נדל"ן בתל אביב ורמת גן.צוות ותיק ומנוסה בשיווק נדל"ן בארץ ובחו"ל,ליווי °360 עד להצלחהנפעל למענך בשיתוף יועצי משכנתא, עיצוב, שיפוץ ועוד, עד להגשמת החלום - קניית הנכס החדש, מכירת הקיים או שיווק הפרויקט. הסטנדרט שלנו, הוא הרווח שלך http://concord-tlv.co.il/
3,180,000 ₪
26,500 ₪ למ"ר
Harel Yamin
צפה במפה צפה ביד2 ↗
מיקום על המפה

ניתוח AI מלא בחשבון חינם

סיכום, ניתוח שוק, מיקום וסביבה, הזדמנויות וסיכונים — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות.