מחירים לפי שכונה, עסקאות אחרונות, דירות למכירה ולהשכרה, פרויקטים חדשים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
| שכונה | אומדן ₪/מ"ר | עסקאות במדגם | שינוי שנתי |
|---|---|---|---|
| 6 שחמון | 20,500 ₪ | 99 | -3.5% |
| שחמון | 18,900 ₪ | 201 | -3.3% |
| אזור המלונות | 18,700 ₪ | 54 | +12.1% |
| האשל | 18,600 ₪ | 136 | +5.8% |
| דרום מערב 3 | 18,500 ₪ | 40 | -7.1% |
| ערבה | 18,400 ₪ | 134 | -12.1% |
| בנה ביתך | 17,800 ₪ | 59 | -2.6% |
| אופיר | 17,600 ₪ | 76 | -8.0% |
| מצפה ים | 17,600 ₪ | 89 | -2.4% |
| אורים | 17,500 ₪ | 80 | -1.4% |