מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת "תכנית ל'" בתל אביב יפו מציעה סביבת מגורים שקטה ומבוקשת, המאופיינת בקהילתיות חזקה ושטחים ירוקים רבים. אומדן המחיר למ"ר בשכונה עומד על 46,600 ₪, נמוך משמעותית משכונות יוקרה אחרות בעיר, אך חווה ירידה של 10.1% בשנה האחרונה. רמת הסחירות בשכונה טובה, עם 75 עסקאות שבוצעו במדגם, מה שמעיד על ביקוש יציב. השכונה…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-03-25 | בתיה 2 | 3,306,000 ₪ | 45 מ"ר |
| 2026-03-16 | בתיה 2 | 6,118,000 ₪ | 79 מ"ר |
| 2026-03-08 | בתיה 2 | 3,640,000 ₪ | 40 מ"ר |
| 2026-02-25 | בתיה 2 | 3,739,000 ₪ | 55 מ"ר |
| 2026-02-23 | בתיה 2 | 4,848,000 ₪ | 64 מ"ר |
| 2026-02-12 | בתיה 2 | 12,084,000 ₪ | 152 מ"ר |
| 2026-02-11 | בתיה 2 | 8,110,000 ₪ | 102 מ"ר |
| 2026-02-04 | בתיה 2 | 7,178,000 ₪ | 98 מ"ר |
| 2026-02-02 | בראלי 12 | 3,241,000 ₪ | 77 מ"ר |
| 2026-01-29 | בתיה 2 | 3,491,000 ₪ | 31 מ"ר |
| 2026-01-28 | בתיה 2 | 9,823,000 ₪ | 100 מ"ר |
| 2026-01-28 | בתיה 2 | 9,208,000 ₪ | 100 מ"ר |
| 2026-01-27 | בתיה 2 | 3,539,000 ₪ | 53 מ"ר |
| 2026-01-15 | בתיה 2 | 7,055,000 ₪ | 83 מ"ר |
| 2026-01-14 | בתיה 2 | 3,901,000 ₪ | 44 מ"ר |