מחירי נדל"ן, עסקאות אחרונות, דירות ופרויקטים ומפת חום אינטראקטיבית — מבוסס על אלפי עסקאות אמיתיות
שכונת עין גנים בפתח תקווה מציעה אווירה שכונתית שקטה וירוקה עם נגישות תחבורתית טובה, כולל קרבה לתחנת הרכבת הקלה וצירים מרכזיים. השכונה מתאפיינת בהתחדשות עירונית עם פרויקטים חדשים למגורים ונהנית ממוסדות חינוך וקהילה פעילים. עם זאת, אומדן המחיר למ"ר בשכונה (25,400 ₪) נמוך משכונות מובילות בעיר, ומגמת המחירים השנתית שלילית עם ירידה של 3.9%. למרות דיווחים על אירועי פשיעה מקומיים, סקרים עדכניים מצביעים על תחושת ביטחון…
צפו בדוח המלא ›| תאריך | כתובת | מחיר | שטח |
|---|---|---|---|
| 2026-03-11 | רמב"ם 27 | 1,650,000 ₪ | 52 מ"ר |
| 2026-02-24 | המגינים 10 | 2,120,000 ₪ | 66 מ"ר |
| 2026-02-22 | רמב"ם 24 | 2,580,000 ₪ | 107 מ"ר |
| 2026-02-18 | רמב"ם 39 | 1,680,000 ₪ | 52 מ"ר |
| 2026-02-18 | הרב טולידנו 6 | 2,590,000 ₪ | 82 מ"ר |
| 2026-02-17 | עין גנים 65 | 2,250,000 ₪ | 74 מ"ר |
| 2026-02-17 | נחלת צבי 38 | 1,700,000 ₪ | 61 מ"ר |
| 2026-02-16 | אליעזר קשאני 8 | 2,125,000 ₪ | 101 מ"ר |
| 2026-02-15 | החצב 3 | 1,830,000 ₪ | 65 מ"ר |
| 2026-02-12 | דוד פרישמן 21 | 1,900,000 ₪ | 94 מ"ר |
| 2026-02-11 | סוקולוב 14 | 2,400,000 ₪ | 85 מ"ר |
| 2026-02-11 | דוד פוחס 3 | 1,870,000 ₪ | 106 מ"ר |
| 2026-02-11 | אליעזר קשאני 8 | 2,210,000 ₪ | 101 מ"ר |
| 2026-02-11 | החצב 3 | 1,850,000 ₪ | 65 מ"ר |
| 2026-02-10 | כרמלי 13 | 2,290,000 ₪ | 92 מ"ר |